کشیدن بخیه در منزل شیراز

کشیدن بخیه در منزل شیراز

کشیدن انواع بخیه های در منزل در سراسر شیراز

کشیدن بخیه نخی در منزل

کشیدن بخیه سیمی در منزل (منگنه ای)

کشیدن استپلر در منزل

توسط پرستاران مجرب

با استفاده از ابزرار مخصوص

بصورت کاملا بهداشتی

بخیه های غیر جذبی

بر اساس نخ های استفاده شده می توان آنها را به صورت نخ نایلونی، پلی پروپیلن، سیلک و پلی استر تقسیم بندی کرد.این بخه ها نیاز به کشیدن دارند. بعضی از آنها از یک رشته نخ تشکیل شده اند و به راحتی از بافت عبور می کنند و برخی از چند رشته نخ هستند با اینکه احتمال باز شدن دوخت ها را بسیار کم می کند اما زمان رد شدن از بافت ها صدمه بیشتری وارد می کنند و درصد مبتلا شدن به عفونت هم بیشتر می شود.

 بخیه های جذبی

این نوع نخ های بخیه طوری ساخته شده اند که  با آنزیم های طبیعی بافت های بدن سازگاری دارند و خود به خود حل می شوند. ترکیبات استفاده شده در این نخ ها استریل هستند. جنس نخ این نوع بخیه  به دو دسته بخیه جذبی طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می شود.

با استفاده از مواد ضدعفونی کننده، زخم را از هرگونه خون خشک شده و یا اسکار پاکسازی می کنند. به کمک انبر های استریل دو سر بخیه را نگه داشته سپس با قیچی و یا چاقو جراحی بخیه را می برند. از انبر برای کشیدن و دور نگه داشتن نخ بخیه از پوست استفاده می کنند. این فرایند که کاملا بی درد است تا زمانی ادامه می یابد که تمامی بخیه از کشیده شود. هنگام بریدن نخ بخیه امکان دارد یک فشار یا کشیدگی کوچک احساس کنید. سپس دوباره روی زخم را تمیز می کنند. و سپس روی زخم را با نوار چسبی پوشانده تا زخم به ترمیم خود ادامه دهد.

مرکز خدمات پزشکی پرستاری در منزل پارسه شیراز

داری مجوز رسمی از وزارت بهداشت به شماره : 101508_3

پانسمان در منزل شیراز

07136419929
09179174540

کشیدن بخیه فلزی در منزل شیراز

کشیدن بخیه فلزی در منزل شیراز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.